Zasmakuj w tradycji Aktualności

Aktualności

W dniu 12 grudnia 2022 roku w Restauracji Koncertowa w Lublinie odbyło się spotkanie podsumowujące projekt współpracy pn. ,,Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 24 października 2022 roku w hotelu ,,Manhatan’’ w Radzyniu Podlaskim odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 20 października 2022 roku w Klubie Seniora w Goraju odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 15 października 2022 roku w Młynie Bychawa odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 07 października 2022 roku w Gospodarstwie Agroturystycznym ,,U Grażki" w Nasutowie odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 12 października 2022 roku w restauracji ,,Pauza’’ w Radzyniu Podlaskim odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 06 października 2022 roku w budynku przy Urzędzie Gminy w Łukowej odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 03.10.2022 roku odbyła się trzecia wizyta studyjna w obiektach na Lubelskim Szlaku Kulinarnym - Zasmakuj w Tradycji. W ramach wyjazdu uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z ofertą produktów oferowanych przez obiekty tworzące szlak kulinarny. Zapraszamy do fotorelacji.
czytaj więcej
W dniu 2 października 2022 roku w Bychawie odbył się Festiwal Zasmakuj w Tradycji w ramach Lubelskiego Szlaku Kulinarnego- ,,Zasmakuj w Tradycji".
czytaj więcej
W dniu 30 września 2022 roku w PH BARĆ w Biszczy odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 29 września 2022 roku w Remizie OSP w Wólce Biskiej odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 28 września 2022 roku w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury w Tarnogrodzie odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 29 września 2022 roku w bistro ,,Wrząca Woda’’ w Radzyniu Podlaskim odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 19.09.2022 roku odbyła się druga wizyta studyjna w obiektach na Lubelskim Szlaku Kulinarnym - Zasmakuj w Tradycji. W ramach wyjazdu uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z ofertą produktów oferowanych przez obiekty tworzące szlak kulinarny. Zapraszamy do fotorelacji.
czytaj więcej
W dniu 14 września 2022 roku w Winnicy Lipowiec w Lipowcu odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 13 września 2022 roku w Wiejskim Domu Kultury w Woli Obszańskiej odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 9 września 2022 roku w Dziennym Domu ,,Senior+" w Tarnawie Dużej odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 8 września 2022 roku w Remizie OSP w Lipinach Dolnych odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 12 września 2022 roku w olejarni,,NaOlejowani.pl’’ w Ossowie odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 12 września 2022 roku w ,,Gryzlibar’’ w Radzyniu Podlaskim odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 30 sierpnia 2022 roku w Centrum Turystyki Wiejskiej Alicja w Glinach odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 29 sierpnia 2022 roku w Piekarni ,,Pola"- ,,Zagrodzie Piekarza" w Stasinie odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 26 sierpnia 2022 roku w Centrum Integracji Społecznej we Frampolu odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 25 sierpnia 2022 roku w Zagrodzie Roztocze w Obszy odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
PROW
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie
Operacja pn.: „ Zasmakuj w Tradycji-Lubelski Szlak Kulinarny ” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” w ramach poddziałania „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego „Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020” Instytucja Zarządzająca PROW 2014 – 2020 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi