Zasmakuj w tradycji Aktualności

Aktualności

W dniu 22.08.2022 odbyła się pierwsza wizyta studyjna w obiektach na Lubelskim Szlaku Kulinarnym - Zasmakuj w Tradycji. W ramach wyjazdu uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z ofertą produktów oferowanych przez obiekty tworzące szlak kulinarny. Zapraszamy do fotorelacji.
czytaj więcej
W dniu 24 sierpnia 2022 roku w sali weselnej przy UG w Aleksandrowie odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 23 sierpnia 2022 roku w Remizie OSP w Zakłodziu odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 21 sierpnia 2022 roku w Gospodarstwie Agroturystycznym Genowefy Baran w Kiełczewicach Dolnych odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 19 sierpnia 2022 roku w Winnicy Gronowscy odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 16 sierpnia 2022 roku w Winnicy ,,Winogrody" Ryszard Bojarski w Stoczku odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 12 sierpnia 2022 roku w remizie OSP w Bukowej odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 11 sierpnia 2022 roku w „BabaBarze” w Izbicy odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
"Pokaz kulinarny na Lubelskim Szlaku Kulinarnym - Zasmakuj w Tradycji"-Restauracja Stary Młyn w Bełżycach (08.08.2022)
czytaj więcej
W dniu 2 sierpnia 2022 roku w Zajeździe na Rozdrożu w Soli odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 29 lipca 2022 roku w remizie OSP w Księżpolu odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 28 lipca 2022 roku w Agroturystyce ,,Pod Lipą” w Chłopkowie odbyły się pokazy kulinarne realizowane w ramach projektu współpracy "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego szlak kulinarny!
czytaj więcej
W dniu 30 maja 2022 r. na obszarze Lokalnej Grupy Działania "Zapiecek" odbyły się warsztaty kulinarne w ramach realizacji projektu współpracy pn. Zasmakuj w Tradycji- Lubelski Szlak Kulinarny.
czytaj więcej
W dniu 18 maja 2022 roku w Zajeździe na Rozdrożu w Soli odbyły się warsztaty kulinarne realizowane w ramach projektu "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego w Pszczelej Woli odbyły się warsztaty kulinarne realizowane w ramach partnerskiego projektu "Zasmakuj w Tradycji - Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
W dniu 21 kwietnia 2022 r. na obszarze Lokalnej Grupy Działania Ziemi Kraśnickiej odbyły się warsztaty kulinarne, poprowadzone przez Panią Elżbietę Wójcik oraz Jerzego Wójcik.
czytaj więcej
Dnia 6 marca w Restauracji Jankes w Fajsławicach odbyły się warsztaty kulinarne przeprowadzone przez Państwa Elżbietę i Jerzego Wójcik właścicieli Restauracji Koncertowa w Lublinie.
czytaj więcej
W dniach 21-23 marca odbył się pierwszy wyjazd szkoleniowo – studyjny istniejącym już szlakiem kulinarnym w województwie podkarpackim "Podkarpackie smaki" w ramach projektu "Zasmakuj Tradycji-Lubelski Szlak Kulinarny".
czytaj więcej
czytaj więcej
PROW
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie
Operacja pn.: „ Zasmakuj w Tradycji-Lubelski Szlak Kulinarny ” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” w ramach poddziałania „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego „Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020” Instytucja Zarządzająca PROW 2014 – 2020 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi