Zasmakuj w tradycji Przedsiębiorstwo Handlowe „BARĆ” Włodzimierz Cyc

Przedsiębiorstwo Handlowe „BARĆ” Włodzimierz Cyc

 pobierz kod QR Obiekt LGD ,,Ziemia Biłgorajska"
Biszcza to malownicza gmina położona na Płaskowyżu Tarnogrodzkim. Gminę określa się jako „Krainę gryką pachnącą i miodem płynącą”.

Szczególną atrakcją turystyczną tego terenu jest nieskażona przyroda i bardzo specyficzny mikroklimat wzdłuż dorzecza Tanwi. Dla turystów chcących podziwiać uroki tych miejsc jest ścieżka rowerowa. Są tu również dogodne warunki do organizowania spływów kajakowych, szczególnie na obszarze malowniczego zbiornika wodnego Biszcza-Żary. Gmina Biszcza to raj dla miłośników przyrody. Przedsiębiorstwo Handlowe „BARĆ” jest rodzinną firmą założoną w 1991 r. przez Włodzimierza Cyca. Powstało w wyniku wieloletnich tradycji pszczelarskich panujących w rodzinie, które podtrzymywane są przez prowadzenie kilkusetpniowej pasieki. Od ponad 25 lat firma skupia się zarówno na słodkich produktach, jak i dostarczaniu niezbędnego sprzętu do ich pozyskiwania. „BARĆ” oferuje lokalne miody, produkty pszczele, kosmetyki na bazie produktów pszczelich oraz świece woskowe. Miód pszczeli to naturalny słodki produkt, wytwarzany z nektaru kwiatowego lub spadzi. Unikatowy skład miodu wspomaga w przeziębieniach, kaszlu, działa przeciwbakteryjnie, wzmacnia odporność. Miód wielokwiatowy – jeden z najpopularniejszych miodów – doskonale sprawdzi się, gdy odczuwa się zmęczenie fizyczne lub psychiczne, dolega astma, alergia lub katar sienny albo w czasie przeziębienia, chorób serca, żołądka, jelit bądź wątroby. Miód gryczany – ten ciemny miód o wyrazistym ostrym smaku oraz bogatej zawartości witamin i minerałów idealnie wspomoże organizm w problemach z miażdżycą oraz układem krwionośnym, po operacji lub złamaniu, w cukrzycy lub przy problemach z pamięcią. Miód lipowy uważany jest za jeden z najcenniejszych miodów o działaniu antybiotycznym, przeciwgorączkowym i przeciwkaszlowym. Ponadto zawarte w nim olejki eteryczne wywierają łagodne działanie rozkurczające i uspokajające, dzięki czemu załagodzi on stres i wyreguluje ciśnienie. Kosmetyki na bazie miodu sprawiają, że skóra jest bardziej nawilżona i odżywiona, a dodatkowo może być sprzymierzeńcem w walce z trądzikiem, bliznami, zmarszczkami i przebarwieniami. Co ważne, miód doskonale sprawdza się zarówno w kosmetykach do twarzy i ciała, jak i do włosów. Wszelkie dostępne produkty można nabyć na miejscu w sklepie stacjonarnym lub wysyłkowo w internetowym.

Adres

23-425 Biszcza 358

Kontakt

tel. 84 685 60 77
e-mail sklep@phbarc.pl
www.phbarc.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 08:00–17:00
wtorek 08:00–17:00
środa 08:00–17:00
czwartek 08:00–17:00
piątek 08:00–17:00
sobota 08:00- 13:00
niedziela Zamknięte

Mapka dojazdu

PROW
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie
Operacja pn.: „ Zasmakuj w Tradycji-Lubelski Szlak Kulinarny ” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” w ramach poddziałania „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego „Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020” Instytucja Zarządzająca PROW 2014 – 2020 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi