Zasmakuj w tradycji Bistro „Wrząca Woda”

Bistro „Wrząca Woda”

 pobierz kod QR Obiekt LGD ,,Zapiecek"
Radzyń i okolice sprzyjają wszelkim rodzajom turystyki pieszej, rowerowej i kulinarnej. Zakręconym na punkcie Radzynia, którzy chcą odkrywać jego nowe kulinarne miejsca, polecamy bistro „Wrząca Woda”.

To klimatyczne miejsce z autorskim menu Artura Bobera, który wiele lat jeździł po świecie, uczył się gotowania, by po latach wrócić do Radzynia Podlaskiego i stworzyć smaczne i nowoczesne menu zakorzenione w tradycji.
Oparte na lokalnych, sezonowych produktach najwyższej jakości, bistro serwuje potrawy z niezwykłą starannością. Szef kuchni osobiście przygotowuje i wykańcza każdą z nich. Nie tylko smaki, ale wygląd potraw jest bardzo dopracowany. W menu znaleźć można takie potrawy, jak tradycyjny żurek gotowany na wywarze z wędzonki, kotlet schabowy z kością, siekany tatar wołowy, a także zupę rybną oraz zupę ziemniaczaną.Ponieważ lokal ten otworzono całkiem niedawno, to można wpadać tu, będąc w Radzyniu albo przez niego przejeżdżając, na sezonowe nowości. Potrawy można zamawiać od środy do niedzieli na miejscu i na wynos. Artur Bober poleca kartoflankę z wędzonym karpiem, twarogiem i okrasą z pomidorów. To tradycyjna zupa tego ziemniaczanego regionu, ale podana w formie delikatnego kremu z najlepszych lokalnych ziemniaków i wędzonego karpia z sąsiednich łowisk.

Adres

Armii Krajowej 36/U1,
21-300 Radzyń Podlaski

Kontakt

tel. 880 807 323
e-mail wrzacawoda@gmail.com

Godziny otwarcia

poniedziałek Zamknięte
wtorek Zamknięte
środa 12:00–22:00
czwartek 12:00–22:00
piątek 12:00–23:00
sobota 12:00–23:00
niedziela 12:00–21:00

Mapka dojazdu

PROW
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie
Operacja pn.: „ Zasmakuj w Tradycji-Lubelski Szlak Kulinarny ” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” w ramach poddziałania „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego „Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020” Instytucja Zarządzająca PROW 2014 – 2020 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi